ERJn alaiset kilpailut

- viimeinen ilmoittautumispäivä 15.3.2014 klo 12, kilpailupäivä 19.3.2014
- järjestäjänä KRME6669, vastuuhenkilönä vrl-00816

Luokat
1. 90cm
2. 100cm
3. 110cm
4. 120cm

Ilmoittautuminen
sähköpostiin [email protected] otsikolla ERJ23-29 (tai ERJ+kutsun numero) ao. muodossa
      Luokan nro (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Huomioithan
- ratsastajalla tulee olla VRL-tunnus ja VRLn alaisen seuran jäsenyys
- väärinotsikoidut tai väärässä muodossa olevat ilmoittautumiset hylätään ilman erillistä mainintaa
- yksi hevonen saa osallistua kahteen eri luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
- yksi omistaja saa tuoda kolme hevosta yhteen luokkaan
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa ja ne ovat avoimia kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistujat

Luokka 1: 90 cm 30/30 os.
1. Yogi (VRL-00072) - Lanervan Jooa VH11-018-1036
2. Katri S. (VRL-00993) - Sakastin Hesekiel VH12-018-1387
3. Natalia (VRL-05175) - Siljan Serena
4. Soarin (VRL-10086) - Perpetua Lilah
5. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Feliz VH14-018-0038
6. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Colorado VH13-018-1182
7. Kiiu (VRL-12217) - Hupilan Luoma
8. Lamia (VRL-13332) - Riiviöiden Kasimiro VH14-018-0049
9. farga (VRL-09979) - Falseta Circus
10. Lamia (VRL-13332) - Takamaiden Unisurma VH13-018-1458
11. Kiiu (VRL-12217) - Pirttivaaran Inkeri
12. Natalia (VRL-05175) - A.P. Jemina
13. Ricky (VRL-10328) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
14. Lamia (VRL-13332) - Pirunkorven Verenna VH14-018-0196
15. suba (VRL-12468) - Campbell SNR
16. suba (VRL-12468) - Morgen v.d. Trondheim VH13-053-0037
17. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni VH13-018-0588
18. Katri S. (VRL-00993) - Fransmanni VH12-018-0205
19. Katri S. (VRL-00993) - Sakastin Helmi VH12-018-1386
20. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjantuli VH14-018-0087
21. Amy (VRL-07659) - Surprise Surprise
22. Tuulia T.(VRL-00084) - Liinahaan Runoratsu VH14-018-0243
23. Tuulia T.(VRL-00084) - Heinämäen Taikuri VH06-018-5351
24. Amy (VRL-07659) - Baden-Baden VH14-061-0020
25. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Säpinä
26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Arizona VH13-018-1181
27. Natalia (VRL-05175) - Lakean Pikku Pelimanni
28. Tuulia T.(VRL-00084) - Lakean Unikeko VH06-018-5456
29. Ricky (VRL-10328) - Kuvakessu
30. Kiiu (VRL-12217) - Barrie LM VH14-035-0012

Luokka 2: 100 cm 30/30 os.
1. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z
2. Katri S. (VRL-00993) - Fashionated VH12-035-0095
3. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surusilmät VH12-018-0141
4. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490
5. Amy (VRL-07659) - Maiden Ink VH13-023-0095
6. Tuulia T.(VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
7. matty (VRL-00816) - Hurjimus VH12-018-0143
8. Natalia (VRL-05175) - Turmion Tuoja
9. Katri S. (VRL-00993) - Alegre's May VH13-035-0140
10. Saila (VRL-05775) - Riiviöiden Kiista
11. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
12. suba (VRL-12468) - Clausholms Wirrrn
13. suba (VRL-12468) - Clausholms Dobby
14. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold
15. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254
16. suba (VRL-12468) - Zerstörung
17. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Adelie
18. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084
19. Ricky (VRL-10328) - Kajon Luminen VH13-018-1223
20. Katri S. (VRL-00993) - Flynlays Africa VH13-035-0095
21. Ricky (VRL-10328) - Sakastin Rasavilli
22. matty (VRL-00816) - Velhon Jemilia VH13-018-0633
23. Natalia (VRL-05175) - Joogin Ikuisuus
24. Natalia (VRL-05175) - Renen Täystuho
25. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085
26. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Hafrinna
27. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii
28. Lamia (VRL-13332) - Katukulta NU VH14-018-0039
29. Ricky (VRL-10328) - ILO Pakkasukko VH13-018-0029
30. Kiiu (VRL-12217) - Jalomieli

Luokka 3: 110 cm 30/30 os.
1. Amy (VRL-07659) - Fritz Lorens
2. Ricky (VRL-10328) - Moon Selviytyjä
3. Natalia (VRL-05175) - Joogin Ikuisuus
4. Katri S. (VRL-00993) - Thetis Robin VH13-035-0139
5. Tuulia T.(VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241
6. Kiiu (VRL-12217) - Lucky Goldilocks LM
7. Amy (VRL-07659) - Eragon VH14-061-0021
8. Katri S. (VRL-00993) - Criallt Enfys Haf VH13-026-0166
9. Soarin (VRL-10086) - Beschuss Walden
10. Ricky (VRL-10328) - Kadotettu Mumina
11. farga (VRL-09979) - Fame's Renegade
12. Ricky (VRL-10328) - Arvolaakson Tuutilaulu
13. Kiiu (VRL-12217) - Almost Unreal LM
14. Tuulia T.(VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
15. Soarin (VRL-10086) - Utsiktens Vogon
16. matty (VRL-00816) - Joogin Elämännälkä VH13-018-0170
17. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333
18. Lamia (VRL-13332) - R.K. Rosteri VH06-018-1709
19. turjake (VRL-07415) - Istria Marysia
20. Natalia (VRL-05175) - Blackstone Silvain
21. Natalia (VRL-05175) - Cassiopeia
22. matty (VRL-00816) - Viehättävän Verihelmi VH12-018-1018
23. Tuulia T.(VRL-00084) - Ilmarinen VIM VH03-018-5936
24. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Lucky Queen
25. Katri S. (VRL-00993) - Breezy Wendy
26. Amy (VRL-07659) - Lumivuon Wiryon
27. turjake (VRL-07415) - Istria Melody
28. Soarin (VRL-10086) - Flash Sentry N
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Alaska VH13-018-0593
30. turjake (VRL-07415) - Istria Filimon

Luokka 4: 120 cm 30/30 os.
1. Katri S. (VRL-00993) - Algin F Euphoria VH11-029-0324
2. Katri S. (VRL-00993) - Fame's Delilah VH11-029-0160
3. Ricky (VRL-10328) - Walking Disaster SWE
4. turjake (VRL-07415) - Miss Maci van de Wyonn
5. Soarin (VRL-10086) - Sophienhof Ivette
6. narri (VRL-06046) - Rigged Ragdoll
7. Ricky (VRL-10328) - Art Cherry Harlow
8. turjake (VRL-07415) - Gronborg's Mandy May
9. Kiiu (VRL-12217) - Daleký Úcta
10. narri (VRL-06046) - Yötuulen Jellona VH13-018-0255
11. Soarin (VRL-10086) - Daring Do N
12. turjake (VRL-07415) - Rio Ria KN
13. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
14. matty (VRL-00816) - Napoleon Efrain VH11-027-0255
15. Ljusia (VRL-02751) - Eóin Branwalather VH14-001-0013
16. farga (VRL-09979) - Roscoff Rainbowtwist
17. Ljusia (VRL-02751) - Herring Hyacinthos Abstracta VH14-001-0008
18. Yogi (VRL-00072) - Zombie Riot Solo VH14-031-0222
19. Yogi (VRL-00072) - Libertia Floreana Solo VH14-031-0221
20. Ljusia (VRL-02751) - Holocene Mark VH14-029-0070
21. Noreen (VRL-05766) - Redmund Ainmire VH00-035-1363
22. narri (VRL-06046) - Catcall
23. farga (VRL-09979) - Delaya de Luxus
24. farga (VRL-09979) - Madagascar AVE
25. Tuulia T.(VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443
26. Soarin (VRL-10086) - Spitfire N
27. Tuulia T.(VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244
28. Yogi (VRL-00072) - Grande Apocalypto Solo
29. Ricky (VRL-10328) - Briony Bianca
30. Katri S. (VRL-00993) - Applevik SLC VH12-027-0282