ERJn alaiset kilpailut

- viimeinen ilmoittautumispäivä 15.3.2014 klo 12, kilpailupäivä 18.3.2014
- järjestäjänä KRME6669, vastuuhenkilönä vrl-00816

Luokat
1. 90cm
2. 100cm
3. 110cm
4. 120cm

Ilmoittautuminen
sähköpostiin [email protected] otsikolla ERJ23-29 (tai ERJ+kutsun numero) ao. muodossa
      Luokan nro (rv) ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Huomioithan
- ratsastajalla tulee olla VRL-tunnus ja VRLn alaisen seuran jäsenyys
- väärinotsikoidut tai väärässä muodossa olevat ilmoittautumiset hylätään ilman erillistä mainintaa
- yksi hevonen saa osallistua kahteen eri luokkaan ja vain kerran yhteen luokkaan
- yksi omistaja saa tuoda kolme hevosta yhteen luokkaan
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa ja ne ovat avoimia kaikille
- tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistujat

Luokka 1: 90 cm 30/30 os.
1. Ricky (VRL-10328) - Ponipalleron Pikku-Prinssi VH13-018-0732
2. Tuulia T.(VRL-00084) - Heinämäen Taikuri VH06-018-5351
3. Lamia (VRL-13332) - Pirunkorven Verenna VH14-018-0196
4. Amy (VRL-07659) - Baden-Baden VH14-061-0020
5. Lamia (VRL-13332) - Riiviöiden Kasimiro VH14-018-0049
6. Katri S. (VRL-00993) - Fransmanni VH12-018-0205
7. Kiiu (VRL-12217) - Hupilan Luoma
8. Kiiu (VRL-12217) - Barrie LM VH14-035-0012
9. Natalia (VRL-05175) - Lakean Pikku Pelimanni
10. Soarin (VRL-10086) - Perpetua Lilah
11. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Säpinä
12. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Arizona VH13-018-1181
13. Ricky (VRL-10328) - Kuvakessu
14. Natalia (VRL-05175) - Siljan Serena
15. farga (VRL-09979) - Falseta Circus
16. Ricky (VRL-10328) - Riiviöiden Tyrni VH13-018-0588
17. Tuulia T.(VRL-00084) - Liinahaan Runoratsu VH14-018-0243
18. Yogi (VRL-00072) - Joogin Pohjantuli VH14-018-0087
19. Lamia (VRL-13332) - Takamaiden Unisurma VH13-018-1458
20. Katri S. (VRL-00993) - Sakastin Hesekiel VH12-018-1387
21. Kiiu (VRL-12217) - Pirttivaaran Inkeri
22. Yogi (VRL-00072) - Lanervan Jooa VH11-018-1036
23. suba (VRL-12468) - Morgen v.d. Trondheim VH13-053-0037
24. Natalia (VRL-05175) - A.P. Jemina
25. Amy (VRL-07659) - Surprise Surprise
26. Tuulia T.(VRL-00084) - Lakean Unikeko VH06-018-5456
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Feliz VH14-018-0038
28. Katri S. (VRL-00993) - Sakastin Helmi VH12-018-1386
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Colorado VH13-018-1182
30. suba (VRL-12468) - Campbell SNR

Luokka 2: 100 cm 30/30 os.
1. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surusilmät VH12-018-0141
2. Lamia (VRL-13332) - Katukulta NU VH14-018-0039
3. suba (VRL-12468) - Clausholms Dobby
4. Katri S. (VRL-00993) - Fashionated VH12-035-0095
5. Yogi (VRL-00072) - Joogin Savusydän VH14-018-0085
6. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Hafrinna
7. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254
8. Soarin (VRL-10086) - Steffi Twister Z
9. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334
10. Katri S. (VRL-00993) - Flynlays Africa VH13-035-0095
11. Natalia (VRL-05175) - Renen Täystuho
12. suba (VRL-12468) - Clausholms Wirrrn
13. Ricky (VRL-10328) - ILO Pakkasukko VH13-018-0029
14. Soarin (VRL-10086) - GL Leopold
15. Natalia (VRL-05175) - Turmion Tuoja
16. Natalia (VRL-05175) - Joogin Ikuisuus
17. matty (VRL-00816) - Hurjimus VH12-018-0143
18. Katri S. (VRL-00993) - Alegre's May VH13-035-0140
19. Ricky (VRL-10328) - Sakastin Rasavilli
20. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Adelie
21. Amy (VRL-07659) - Maiden Ink VH13-023-0095
22. Tuulia T.(VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
23. Ricky (VRL-10328) - Kajon Luminen VH13-018-1223
24. suba (VRL-12468) - Zerstörung
25. Yogi (VRL-00072) - Pohjolan Tuuli-Kuiskaus VH12-018-0490
26. Saila (VRL-05775) - Riiviöiden Kiista
27. matty (VRL-00816) - Velhon Jemilia VH13-018-0633
28. Soarin (VRL-10086) - Moon Silkkii
29. Kiiu (VRL-12217) - Jalomieli
30. Yogi (VRL-00072) - Joogin Marmeladi VH14-018-0084

Luokka 3: 110 cm 30/30 os.
1. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333
2. Tuulia T.(VRL-00084) - Aarniometsän Valonvälke VH14-018-0240
3. matty (VRL-00816) - Viehättävän Verihelmi VH12-018-1018
4. turjake (VRL-07415) - Istria Melody
5. Lamia (VRL-13332) - R.K. Rosteri VH06-018-1709
6. farga (VRL-09979) - Fame's Renegade
7. Tuulia T.(VRL-00084) - Ilmarinen VIM VH03-018-5936
8. matty (VRL-00816) - Joogin Elämännälkä VH13-018-0170
9. Soarin (VRL-10086) - Flash Sentry N
10. Soarin (VRL-10086) - Beschuss Walden
11. Amy (VRL-07659) - Lumivuon Wiryon
12. Kiiu (VRL-12217) - Lucky Goldilocks LM
13. Ricky (VRL-10328) - Moon Selviytyjä
14. Natalia (VRL-05175) - Cassiopeia
15. Amy (VRL-07659) - Eragon VH14-061-0021
16. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Alaska VH13-018-0593
17. turjake (VRL-07415) - Istria Marysia
18. Amy (VRL-07659) - Fritz Lorens
19. Katri S. (VRL-00993) - Thetis Robin VH13-035-0139
20. turjake (VRL-07415) - Istria Filimon
21. Natalia (VRL-05175) - Blackstone Silvain
22. Tuulia T.(VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241
23. Ricky (VRL-10328) - Kadotettu Mumina
24. Kiiu (VRL-12217) - Lumen Lucky Queen
25. Katri S. (VRL-00993) - Breezy Wendy
26. Katri S. (VRL-00993) - Criallt Enfys Haf VH13-026-0166
27. Soarin (VRL-10086) - Utsiktens Vogon
28. Ricky (VRL-10328) - Arvolaakson Tuutilaulu
29. Natalia (VRL-05175) - Joogin Ikuisuus
30. Kiiu (VRL-12217) - Almost Unreal LM

Luokka 4: 120 cm 30/30 os.
1. farga (VRL-09979) - Madagascar AVE
2. Ricky (VRL-10328) - Art Cherry Harlow
3. Ricky (VRL-10328) - Walking Disaster SWE
4. Ljusia (VRL-02751) - Herring Hyacinthos Abstracta VH14-001-0008
5. farga (VRL-09979) - Roscoff Rainbowtwist
6. narri (VRL-06046) - Yötuulen Jellona VH13-018-0255
7. matty (VRL-00816) - Napoleon Efrain VH11-027-0255
8. Ljusia (VRL-02751) - Eóin Branwalather VH14-001-0013
9. narri (VRL-06046) - Catcall
10. Soarin (VRL-10086) - Spitfire N
11. Kiiu (VRL-12217) - Daleký Úcta
12. suba (VRL-12468) - Nuuttipukki ILO VH13-018-0208
13. turjake (VRL-07415) - Miss Maci van de Wyonn
14. Yogi (VRL-00072) - Libertia Floreana Solo VH14-031-0221
15. Katri S. (VRL-00993) - Algin F Euphoria VH11-029-0324
16. Ricky (VRL-10328) - Briony Bianca
17. Soarin (VRL-10086) - Sophienhof Ivette
18. narri (VRL-06046) - Rigged Ragdoll
19. Tuulia T.(VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443
20. farga (VRL-09979) - Delaya de Luxus
21. Katri S. (VRL-00993) - Fame's Delilah VH11-029-0160
22. turjake (VRL-07415) - Rio Ria KN
23. Tuulia T.(VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244
24. Ljusia (VRL-02751) - Holocene Mark VH14-029-0070
25. Yogi (VRL-00072) - Zombie Riot Solo VH14-031-0222
26. turjake (VRL-07415) - Gronborg's Mandy May
27. Yogi (VRL-00072) - Grande Apocalypto Solo
28. Soarin (VRL-10086) - Daring Do N
29. Noreen (VRL-05766) - Redmund Ainmire VH00-035-1363
30. Katri S. (VRL-00993) - Applevik SLC VH12-027-0282